+420 354 542 641

DIVADLO BOŽENY NĚMCOVÉ

MKS - MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

csenderu
REZERVUJTE SI VČAS SVÉ VSTUPENKY
PODÍVEJTE SE NA NÁŠ PROGRAM
PRONÁJEM DIVADLA
Nabízíme možnost využití prostoru divadla k pořádání nejrůznějších společenských akcí.
Vstupenky je možno zakoupit Po – Pá od 13 do 15 hodin v pokladně divadla (přední prostřední vchod Divadla B. Němcové, přízemí), nebo objednat v této době na telefonu +420 354 542 077

PopUp Aholic

OZNÁMENÍ 

Vážení návštěvníci Divadla B. Němcové

Během představení Pusťte mě ven, které se konalo 20.5.2022 zasáhla Františkovy Lázně supercela, která způsobila významné škody na majetku města Františkovy Lázně, včetně přerušení dodávky elektrického proudu, ke kterému došlo 15 minut po zahájení představení.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o nepředvídatelnou událost – živelnou pohromu, řešíme nyní jakým způsobem postupovat při náhradě jednotlivých škod.

Přestože byla odehrána jen část představení, musíme uhradit divadlu Kalich celou částku za objednané představení. Pro MKS vznikly dvojité náklady (kompenzace vstupného + úhrada celého představení).

Pokud máte zájem o podporu našeho divadla, můžete nevyužít kompenzaci na vstupné, za což bychom vám byli velice vděčni. V případě, že budete požadovat kompenzaci vstupného, zašlete nafocené vstupenky nejpozději do 60 dnů ode dne konaného představení na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s číslem vašeho účtu, na který zašleme částku do 14 dní ode dne doručení.

Děkujeme za pochopení této mimořádné situace

 

                                                                               vedení divadla Františkovy Lázně

             

                                            

 
 

KOUZLA SVĚTA OPERETY A MUZIKÁLU

Operetní koncert
elika
Datum:: 3. únor 2022 19:30

Účinkují: Eliška Brožková Pospíšilová - klarinet, Miroslava  Časarová - soprán, Martin Levický – klavír,

Program: E. Kálmán - Čardášová princezna, F. Lehár – Giuditta, Veselá vdova, M. Arnold - Sonatina pro klarinet a klavír, A. L. Webber – Cats, Fantom opery, L. Bernstein - Dream with me a další.

Vstupné: 170, 230, 260, 290 Kč

 

 

Seznam termínů


  • 4. srpen 2022 19:30